Gastouderbureau bereikbaarheid Kerstvakantie 2016

Bereikbaarheid Kerstvakantie 2016

Gastouderbureau bereikbaarheid

Vakanties

Regio Haarlem Haarlemmermeer , Annette van der Veen:                     27 december 2016 t/m 2 januari 2017

Regio Maas en peel, Angela Willems:                                                           2e kerstdag

Regio Nijmegen Tiel, Kitty  Boogerd :                                                           2e kerstdag en 27 december

Regio Utrecht, Erna Zeelen:                                                                            2 t/m 6 januari 2017

Regio Alkmaar, Randjena Bhawanidin:                                                        2e kerstdag

Regio Den Haag- Leiden, Mirjam Ormel                                                      26 t/m 30 december

 

Gelieve in deze periodes een mail te sturen naar de regiomanagers.

Regio Haarlem Haarlemmermeer , annette@jebestemaatje.nl

Regio Maas en peel, angela@jebestemaatje.nl

Regio Nijmegen Tiel, kitty@jebestemaatje.nl

Regio Utrecht, erna@jebestemaatje.nl

Regio Alkmaar, randjena@jebestemaatje.nl

Regio Den Haag – Leiden, mirjam@jebestemaatje.nl

 

Voor spoed kunt u de hele Kerstvakantie (m.u.v. 2e Kerstdag) het algemene nummer 085-0021400  bellen.

 

Inschrijven of aanmelden kan altijd via onze digitale aanmeldformulieren

Aanmelden als gastouder

Aanmelden als vraagouder

Geheel kosteloos en vrijblijvend.

, , , , , , , ,
Vorig bericht
Kwaliteit gastouderbureau JBM; digitale administratie per 2017
Volgend bericht
Mindfulness opvoeden; 10 stappenplan

Gerelateerde berichten

Menu